מחפש פרספקטיבה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

מחפש פרספקטיבה

הודעהעל ידי בן ט. » 01 יולי 2021, 22:40

ערב טוב

היום נקלעתי לריב עם אשתי ואני מחפש למצוא ולהבין אם טעיתי או לא... בקיצור אני מחפש הסתכלות נוספת על העניין
שנינו עובדים, נשואים 8 שנים ויש לנו 2 ילדים בני 5 ו2
כיוון שלילד אין גן ב3 ימים האחרונים , החלטנו שיום אחד יהיה איתנו (ביום שלישי ורביעי חמישי עם הסבתא
בבוקר אשתי הודיעה לי (הודיעה!) שהסבתא לוקחת אותו לבריכה.
אשתי יודעת שאני מתנגד בתוקף וזה קו אדום ומבחינתי הילדים נכנסים לבריכה רק עם מישהו מאיתנו ולא עם מישהו אחר , בטח לא עם סבתא וסבא בני מעל 70, אמנם צעירים ברוחם וגופם - אבל עדיין... אותי הרעיון מפחיד

כאמור - בבוקר קיבלתי הודעה שזו הפעילות המתוכננת להיום ומיד היא הוסיפה שהסבירה להם בפרטי פרטים כמה חשוב לשים אליו לב, וכמה הוא חייב מצופים וכו וכו
כמובן שהטלתי וטו חד משמעי על האירוע, וציינתי שאם היא חשה צורך להודיע לי על הבריכה ואם חשה צורך לחזור ולהסביר כמה חשוב להיות עירניים ולשמור מעיד על הבעייתיות שיש בעניין

והעניין נגרר לריב אינסופי, מה גם שעל הדרך הסבא וסבתא נפגעו כיוון שאמרו שלא סומכים עליהם ובעיקר היה יום די מגעיל.
אני טוען שאם הסכמנו משהו , או שלצורך העניין משהו הוא מבחינתי קו אדום - אז יש לכבד אותו
אשתי טענה מגוון דברים , מזה שהיא לא מסכימה איתי (פעם ראשונה שאומרת, ולדעתי היא גם לא מתה על הרעיון פשוט לא היה נעים לה מהוריה שבכלל תפרו את התוכנית בלי להודיע לנו)
ועד טענות שזה פגע לה ביום עבודה, בלימודים, ובכלל כל היום היא היתה סביב העניין

בקצרה - אני טוען שהצדק פה איתי. לגמרי. ומותר לי להציב פה גבול (ואפילו יש הרבה הגיון בעניין) של ילד קטן בבריכה עם מבוגרים שהם לא בדיוק דוגמא ומופת לאחריות... הם קצת מעופפים לפעמים. 
הם אחלה סבא וסבתא - אבל מעופפים ולא בדיוק חדים כמו שהיו כשהיו בני 30...

היא כמובן שהצדק איתה ואני הרשע המרושע בסיפור 

מה אומרים?

מחפש פרספקטיבה בן ט.
01 יולי 2021, 22:40
Re: אתה צודק עדי שם בדוי
01 יולי 2021, 23:15
אתה צודק אמא לגיל הרך
02 יולי 2021, 09:38
Re: ועכשיו אחרי שסיכמנו:) עדי שם בדוי
02 יולי 2021, 11:03

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר