מחשבות של מוצ"ש, לכולן

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לעדי היקרה

הודעהעל ידי על הסף » 04 יולי 2021, 11:04

יש לי שאלה אלייך.
אני נשואה 20 שנים לגבר שאני אוהבת.
יש לנו ילדים.
בעשר השנים האחרונות אני לא מקבלת ממנו יחס, בחמש שנים האחרונות לא מקבלת ממנו יחס כלל.
הפסקנו לקיים יחסי מין. אנחנו שוכבים בערך פעם או פעמיים בשנה.
הוא לא אומר לי שהוא אוהב אותי, הוא לא נוגע בי.
הוא שותף מעולה. שנינו עובדים במשרות בכירות, הוא מרוויח מצוין, אבא טוב, עושה הכל בבית, מבשל, אוסף את הילדים, מכין עבורי כל מה שצריך ועוזר לי בכל מטלה שאני מבקשת, אישית או משפחתית.
אנחנו יוצאים לפעמים, רק שנינו, פעם בחודש או משהו כזה, למסעדה,,לחברים. יש חיבוק בערב כזה, לפעמים נשיקה. זהו.
הוא לא חוגג לי ימי הולדת או יום נישואין.
הוא פשוט לא מתייחס אליי רומנטית בכלל.
שכרתי חוקר פרטי למשך חודשים... הוא לא בוגד בי ולא בגד בי לפחות בשנתיים שלוש האחרונות, הוא גם לא נפגש עם אף אישה בעבודה, ולמעט בדיחה קצת סקסיסטית ששלח לעמיתה לעבודה במייל, גם לא הייתה שום התכתבות מעוררת חשד או משהו שהוא מחק.
תשאלי אם דיברתי איתו?
חחחח דיברתי, שאלתי, התחננתי, ממש התחננתי. אני מתחננת כבר כמה שנים. אני אישה מושכת, מטופחת מאוד, עדיין צעירה, אפילו מקבלת הצעות מגברים...
התשובה שלו אחת: זה מה שיש.
לטיפול לא מוכן ללכת. לא מכיר בבעיה. ניסיתי הכל. אפילו הלכתי לטיפול לבד.
הצעתי גם נישואים פתוחים, הוא כמובן לא הסכים ואמר שזה או זה, או להתגרש.
אני חושבת שיכול להיות שהוא בדיכאון, אבל למעשה הפסקתי לנחש מה עובר עליו, אני עייפה מזה..
אני מתוסכלת ברמות אחרות. לא אוהבים אותי, לא נוגעים בי, לא מתגעגעים אליי. איך אפשר לחיות ככה?! אני באמת בוכה.. באמת.
תגידי לי להתגרש. יש לי 4 ילדים שכולם צריכים אותנו מאוד. אני גם לא יכולה לפרט, אבל אחד עם מצוקה לא פשוטה בעקבות אירוע שקרה לנו והוא מטופל על ידי מומחים בתחום.
כל תזוזה מבחינת היציבות בבית מוציאה אותו מאיזון, ואותי בעקבותיו. אני לא יכולה להתגרש, כי הילדים שלי חשובים לי יותר מהחיים שלי עצמם.
ייקח משהו כמו 7-10 שנים עד שאוכל לחשוב על גירושים, ובואי נאמר שלא יישאר הרבה ממני לממש עד אז.
אז אני הולכת לישון מתוסכלת עם דמעות בעיניים, וקמה בבוקר מתוסכלת בלי יכולת להתחיל עוד יום, בלי אנרגיה לכלום.. הולכת ונחנקת בתוך חיי.
עכשיו אשמח מאוד לשמוע את דעתך:
אם מישהו מאותם גברים שמתחילים איתי.. יגיד לי הי קצת ארוך מהרגיל ויסתכל לי בעיניים, ומבט יהפוך לקפה ופגישה תהפוך לשתיים ואני אמצא את עצמי במיטה שלו... רק נניח. את יכולה להאשים אותי? ומה את חושבת שאני צריכה לעשות בנתיים? אני באמת חושבת למצוא מישהו מהצד, כי פשוט לא יכולה להיות שקופה יותר, לא קיימת ולא אהובה בתוך ביתי. חושבת לפעמים שסה הפתרון היחידה בשבילי. מחכה לשמוע ממך.

מחשבות של מוצ"ש, לכולן עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 00:06
Re: לעדי היקרה על הסף
04 יולי 2021, 11:04
Re: לעדי שם בדוי יעל
04 יולי 2021, 11:15
Re: לעל הסף עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 13:07
Re: ליעל עדי שם בדוי
07 יולי 2021, 22:47
Re: לעדי יעל
11 יולי 2021, 18:08