מחשבות של מוצ"ש, לכולן

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לעדי שם בדוי

הודעהעל ידי יעל » 04 יולי 2021, 11:15

עדי יקרה,
איזה כיף שאת משתפת במחשבותייך, מחכה לשמוע את ההמשך. התובנות שלך מאוד משמעותיות לי.
חייבת להדגיש שהקושי שלי לשחרר קשור גם לכך שבן הזוג שלי לא קלט, ואולי עד היום לא מספיק הפנים, שכדי להתחיל לבנות אמון נדרשת אמינות טוטלית. המשך המעקב שלו אחרי הפרסומים של המאהבת, וההסתרה של זה, הפילו אותי כל פעם לתהום יותר עמוקה. אני אפילו חושבת שזה עשה יותר נזק מהרומן. הגעתי למצב שבו אני לא סגורה על זה שאני יודעת מי זה הבנאדם שאני חיה איתו כבר יותר מעשרים שנה, ותוהה אם הוא הרבה יותר פתולוגי משאני מרשה לעצמי לראות.
אני משתדלת להאמין שחרא צף, ושמרגע שעיניי פקוחות, אני כבר לא אפספס.
ומשתדלת גם להאמין בנו. כי האמת היא שהקשר שלנו היום, אם שמים בצד את נושא האמון והחרדה, במקום הרבה יותר טוב ממה שהיה אי פעם. עדיין יש מקומות קשים, המיניות שלנו למשל לא נקייה מכל המשקעים... אבל מקווה לטוב ולא עוצמת עיניים ומניחה שדברים יסתדרו מעצמם.

מחשבות של מוצ"ש, לכולן עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 00:06
Re: לעדי היקרה על הסף
04 יולי 2021, 11:04
Re: לעדי שם בדוי יעל
04 יולי 2021, 11:15
Re: לעל הסף עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 13:07
Re: ליעל עדי שם בדוי
07 יולי 2021, 22:47
Re: לעדי יעל
11 יולי 2021, 18:08