מחשבות של מוצ"ש, לכולן

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: ליעל

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 07 יולי 2021, 22:47

אני מבינה.
זה קשה לקלוט שהשקרים לא נגמרים ביום אחד, אבל זו המציאות ברוב הסיפורים האלה.
אני היום יודעת שבתקופה שבעלי בגד בי, הוא היה אדם אחר. לא בכאילו, הוא ממש היה מישהו אחר.
כפי שהיום הוא אדם שונה מאוד מאז, וגם שונה ממה שהוא היה לפני כן.
אני באמת לא זיהיתי אותו. לא זיהיתי שום דבר בו, לא הבנתי לאן הוא נעלם ומי תפס את מקומו.
זה היה הדבר העיקרי שעורר את חשדי מלכתחילה. אחרי שמחקתי את כל ההסברים האפשריים, נשארתי עם שניים: או עובר אירוע מוחי ששינה אותו לגמרי ואני צריכה ממש לדאוג, או שהוא בוגד בי.

אני מקווה שתחושת הפתולוגיה הזאת שאת מתארת, היא משהו כזה, כי גם להשתנות בחזרה לוקח קצת זמן. אני מקווה שבקרוב הוא ישתנה שוב... לגרסה מחודשת ומדהימה ביותר של עצמו, של בן זוג ושל אבא. יש סיכוי טוב, זה קרה כבר בעבר, זה קרה לנו ואני מאמינה בזה:)

לגבי המיניות - אל תאמיני לכל מה שראית או שמעת:) אני חושבת שאת כבר קצת יודעת את זה, ולכן את שוכבת איתו.
לסקס היה חלק מזערי בבגידה של בעלי, אם בכלל. לא היה לזה משקל, לא הרגשתי שום תחרות וזה האמת אפילו קצת הצחיק אותי. לא היה שם משהו ששווה לדבר עליו, וביחס לזה דווקא היחסים שלנו הלכו והשתפרו.
אספר לך משהו קצת אישי:
ממש בסוף הסיפור, בערב של הגילוי הגדול... ממש כמה שעות לפני. כשאני כבר ידעתי וכל חלקי הפאזל נפלו למקומם... ידעתי אבל חיכיתי לבשורה שתגיד לי שאני טועה... אם את מצליחה להבין את הבלבול שאני מדברת עליו...
שכבנו באותו ערב והיה ממש מדהים. כאילו משהו חדש עומד לקרות.
הוא אמר משהו תוך כדי. לא יכולה לגלות את המילים במדויק, אבל נניח את מדהימה אשתי, ורק איתך אני... משהו כזה.
ועם כל מה שכבר ידעתי, ואחרי דייט ושיחה מוזרה שהוא יזם באותו ערב... המשפט הזה היה החותמת שלי למה שכבר ידעתי, למה שגיליתי כמה שעות אחר כך.
והוא נשמע לי באותו רגע כמו אדם שהיה במקום אחר, מבין שהוא עשה טעות וקצת שמח לחזור הביתה.
וידעתי באותו רגע שאני אוכל בתקופה הקשה שהולכת לבוא, לסמוך על מה שיש בינינו.

ותקופה קשה מאוד אכן נכנסה בדלת, רק כמה שעות אחר כך.
האמון נשבר ולפרק זמן מסוים היו לכל אחד מאיתנו ספקות לגבי ההמשך.
אבל הסקס נשאר גורם מחבר בינינו, משהו שעם הזמן מטשטש את מה שהיה והופך אותו ללא רלוונטי, לא קיים, שייך לאדם אחר בזמן אחר. כמו לחשוב על איזו אקסית שלו שהייתה לפני שהכרנו. כמו לחשוב שנגיד נפרדנו וחזרנו. משהו כזה. רחוק ולא רלוונטי.
בקרוב אצלך מותק.

מחשבות של מוצ"ש, לכולן עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 00:06
Re: לעדי היקרה על הסף
04 יולי 2021, 11:04
Re: לעדי שם בדוי יעל
04 יולי 2021, 11:15
Re: לעל הסף עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 13:07
Re: ליעל עדי שם בדוי
07 יולי 2021, 22:47
Re: לעדי יעל