מחשבות של מוצ"ש, לכולן

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לעדי

הודעהעל ידי יעל » 11 יולי 2021, 18:08

עדי יקרה,
ברור שאת מנסה לחזק, אבל התגובה שלך ממחישה לי כמה הזוגיות שלנו שונה, וגם כמה אנחנו שונות זו מזו. לכן לצערי הפעם החוויה שלנו מאוד שונה. מוצאת את עצמי מקנאה בך...
אני לא קלטתי כלום. כמעט שנתיים. כי הרומן התחיל אחרי כשנה של התרחקות וכעסים, ודווקא במקביל לתחילתו, אני התעוררתי וניסיתי לקרב ולשנות, והאמנתי שאנחנו בתהליך חיובי, גם אם יש עדיין הרבה מה לשפר.
לא קלטתי אפילו כשהפסקנו לשכב. כי גם לי לא התחשק. וכשכן ניסינו, היה גרוע. בדיעבד זה מובן מאליו. אבל בזמנו זה רק הוריד עוד יותר את החשק.
ואחרי הגילוי, היתה הרגשה שמשהו נפתח. חזר לי החשק, הסקס השתפר פלאים. התחלנו לתקשר יותר סביב זה, וזה מילא אותי בתקווה.
הבעיה היא כשזה לא קורה מספיק. ואז אני נלחצת, נעלבת, לא מסוגלת ליזום בעצמי, מזכירה לעצמי שאני לא נשארת בקשר שאין בו תשוקה, אבל לכודה בחוסר אונים. והוא לא יכול לשאת את עומס המשמעויות שכרוך בזה, וברור לי שזה לא מעורר מינית לראות אותי מדוכאת ומסכנה. מעגל קסמים. אני הרבה מתייאשת מלהחזיר את זה למקום משוחרר ופתוח. תוהה אם אחרי כל מה שחווה הסקס שלנו משעמם אותו. רואה את המסלול לבגידה הבאה.
ברגעים הטובים אני מקווה שהזמן יעשה את שלו. שייבנה ביטחון. אבל יש לי חוסר וודאות וספקות גדולים.

מחשבות של מוצ"ש, לכולן עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 00:06
Re: לעדי היקרה על הסף
04 יולי 2021, 11:04
Re: לעדי שם בדוי יעל
04 יולי 2021, 11:15
Re: לעל הסף עדי שם בדוי
04 יולי 2021, 13:07
Re: ליעל עדי שם בדוי
07 יולי 2021, 22:47
Re: לעדי יעל
11 יולי 2021, 18:08