אשמח להתייעץ

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: גם אני שם

הודעהעל ידי מציעה לך » 10 יולי 2021, 18:19

אם את מחכה שהוא יקום וילך, זה לא יקרה כנראה.
להפרד מאנשים עם קווי אישיות כאלה זה מאוד קשה. מציעה לך לקרוא קצת על הפרעת אישיות נרקסיסטית.
זה לא נעים ומורכב אבל לפעמים אין ברירה אלא לפעול באופן חד צדדי. אצל אנשים כאלה אין מקום לדיון , הוא ישתמש בהכל כדי למרוח זמן ולפגוע בך. אם את יכולה כלכלית, תצאי מהבית, תקחי את הילדים איתך לדירה אחרת. אני ממש מדברת על לתכנן לעזוב בלי שהוא יראה, כולל אם צריך להוציא כספים מחשבון הבנק המשותף לשם מחיית ילדיכם (לא מדברת על לגזול, אחרי זה, תתחשבנו על הכל ותחזירי מה שצריך) כדי שלא יהיה אלים ויסכן אתכם. כאשר את מחוץ לבית, אז תתחילו לבדוק איך אתם מסדרים את הגירושים. כמובן, שאל תקבלי שום הבטחה, הכל צריך להיות בכתב. אם את יכולה, התייעצי עם עו''ד (יש אירגונים או סיוע משפטי מסובסד), או אם המצב בעייתי, אז עם הרווחה. אני חייבת להגיד לך, שאני במצב שלך, לא יותר חכמה אבל הכנתי את הקרקע, אחרי מיליון הזדמנויות שלאאחר כך הכל חוזר לקדמותו. מעבר לעניין המעשי, את צריכה להבין, שאחרי שנים של לחיות עם מישהו כזה שנים רבות, זה מחלחל והורס את הבטחון שלך מבפנים. הרי הדלת פתוחה, את לא בכלא. ויש אלימות והקווים האדומים נחצים שוב ושוב, אבל את עדיין לא מסוגלת ללכת? את בטח בחורה חכמה ולא סמרטוט. אבל את עדיין לא מצליחה למרות שהמון פעמים איימת וניסית. משהו בפנים חלש ושבור. את לא מאמינה שתוכלי לעזוב. שניה לפני שזה נהיה רציני, את רוצה להאמין להבטחות שלו וברגע שהוא מתנהג בסדר איזה רבע שעה, את כבר מרגישה שיש שיפור, שאולי את מגזימה ושחבל להרוס את הבית לילדים. כאילו שנים של התנהגות מתעללת ואגרסיבית גלויה וסמויה נמחקות ברגע. זה בגלל שהחיישנים שלך כבר מזמן לא קולטים כמה זה לא תקין וזה בגלל שאת שם, בתוך זה. מציעה לך לבדוק קצת לגבי המאפיינים של מערכת יחסים וכיצד נפגעי נרקסיזם מתנהגים ולנסות לבנות שוב חוסן פנימי.לא כל מטפל מבין, לא כל טיפול זוגי מאתר את זה ואז זה פשוט לא שווה כלום. אני מחזקת אותך ואותי גם, כי זה לא קל, ויש מצב שגם בעוד 10 שנים זה ישאר ככה. (מקווה שלא).

אשמח להתייעץ לולה
10 יולי 2021, 10:26
Re: המשך לולה
10 יולי 2021, 10:45
Re: גם אני שם מציעה לך
10 יולי 2021, 18:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]