לכל הבוכות והסובלות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לרפי

הודעהעל ידי יעל » 11 יולי 2021, 17:25

רפי, כמה זמן עבר מאז הגילוי?
הזמן נראה לי מרכיב מאוד משמעותי, כי זה תהליך ארוך ומורכב כאשר זוג מנסה להשתקם ואף להשתפר בעקבות בגידה.
אני מגיבה אליך, כי בשלב מסוים גם בן הזוג שלי אמר דברים דומים אחרי שהתגלתה הבגידה שלו, וזה שרף לי את הנשמה.
הוא הסביר שאי אפשר היה להמשיך כמו קודם, ושהוא מאמין שבלי משהו דרמטי לא היה נוצר שינוי. גם בינינו, אבל בעיקר בתוכו. הסביר שזה גרם לו לחיות בשלום עם כל מיני חלקים של עצמו, שלפני כן לא סבל.
כמובן שהיה לי קשה נורא לשמוע את זה. כעסתי, כי ברור שהיו דרכים אחרות לייצר שינוי. נעלבתי, כי איך יכול להיות שרואה כמה הכאיב לי ופירק אותי, כמה המשפחה שלנו בסכנה, ועדיין זה מה שמרגיש.
מצד שני, זו האמת הכואבת. והם העזו לשתף בה, למרות שהיא לא מחמיאה או מרצה.
יש בכולנו כל מיני חלקים, ויש בבוגדים את החלק שחגג את הרומן, שהתעורר לחיים, שנפתח לחוויות חדשות ומסעירות, שהתמוגג מההערצה. גם אם מאוחר יותר התבררה האשליה, והתבהרו סדרי עדיפויות וצרכים בצורה אחרת, החוויה הזו היא כבר חלק מהם.
הם בכל זאת בחרו להישאר, לעבור ולהכיל את הגיהנום של אחרי הגילוי, ולקוות ולהאמין שגם יכול לצאת טוב מהמשבר הזה.
שאלתי כמה זמן עבר מאז הגילוי, כי נראה לי שתוכל לתת אמון באהבה שלה ובכנות הבחירה שלה בך רק אחרי הרבה מאוד זמן.
אני חושבת שאפשר לראות באמירה שלה גם ביטוי לכנות ולמוכנות לשתף, מתוך קרבה רגשית חדשה שמנסים לבנות יחד.

לכל הבוכות והסובלות רפי
11 יולי 2021, 08:25
Re: אתה לא אמור לשאול אותה שאלות ברק
11 יולי 2021, 08:53
Re: לרפי תמר
11 יולי 2021, 12:17
Re: לרפי יעל
11 יולי 2021, 17:25
Re: ליעל רפי
11 יולי 2021, 20:30
Re: רפע תמר
11 יולי 2021, 23:46