עברתי משבר עם הבן זוג

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

עברתי משבר עם הבן זוג

הודעהעל ידי לין » 19 יולי 2021, 10:00

אני והבן זוג שלי יוצאים  ביחד 8 חודשים ואנחנו גרים ביחד בדירה קטנה צמוד להוריו .
אנחנו בחודש האחרון רבנו מלא , והחלטנו לקחת פסק זמן קצר לרביעי חמישי שישי שבת להיות לבד ולחשוב
יום ראשון דיברנו , כל אחד דיבר על מה שמפריע לו והחלטנו לצאת לדרך חדשה ביחד
ולשנות דברים לטובת הקשר , חשוב לי לומר שהכימייה בנינו טובה ואנחנו זוג חזק
שמסתדרים מצוין , ונסחפנו לתקופה של שגרה וריבים....
ולאחר שדיברנו וסיכמנו דברים
אבא של בן זוגי סימס לי הודעה שאנו לא מתאימים ושהוא לא מתערב אף פעם אבל כאן הוא מוכרח להתערב
ושאני אעזוב..
בן זוגי התעצבן והלך לדבר עם אבא שלו , והסביר לו את המצב שאנחנו דיברנו ואנחנו מודעים לזה
ואנחנו יוצאים לדרך חדשה . ואני כרגע מרגישה רע ונבוכה
ומתביישת להפגש עם משפחתו , למרות שרציתי לשבת לדבר עם אבא שלו אבל כנראה הוא הרגיש בושה והעדיף שלא
ובן זוגי אומר שנעבור הכל ביחד ואנחנו חזקים וגם זה יעבור , הוא טוען זה לא שחלילה בגדת בי או שיקרת לי
לא השארת צלקת והכל בסדר. הוא לא שונאים אותך ולא ישנאו 
אנחנו נוכיח להם אחרת שהוא טועה. 
אבל ההרגשה שיש לי , אני בת 25 והוא בן 31 ואני נבוכה ממש
יש משהו לעשות כדאי שארגיש יותר טוב עם עצמי ? ומה אני אמורה לעשות? האם זה באמת יחלוף?
אוסיף ואומר שאבא שלו בסוף אמן יאלה תצליחו מה אני אגיד לך. ברגע שהבן הסביר שיצא לדרך חדשה איתי
אמא שלו נטרלית , אמרה לו שיזרום ויהיה בסדר

עברתי משבר עם הבן זוג לין
19 יולי 2021, 10:00

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]