אני מאוהב באשתו של החבר הכי טוב שלי..:-((

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני מאוהב באשתו של החבר הכי טוב שלי..:-((

הודעהעל ידי ירון » 25 נובמבר 2014, 18:58

היי
אני מכיר את החבר כמעט 20 שנה ושנינו ממש חברים טובים.
אני ואשתו תמיד(כמעט) היינו בייחסים טובים אפילו מצויינים לפני כשלושה חודשים משהו קרה והחברות הטובה הפכה לאהבה גדולה משני הצדדים אבל לא י ששמנו אותה הכי רחוק שהלכנו זה חיבוק ארוך וליטופים באוטו שלא הגיעו למצב מיני כי לא נתתי לזה להגיע לשם כי ידעתי מה זה יעשה לה אנחנו כל הזמן בניסיון לניתוק הקשר וזה ממש קשה כי גם בגלל שאנחנו רוצים לדבר אחד עם השניה וגם בגלל מפגשים של החברה.
כרגע אנחנו בנתק שאני יזמתי והוא מחזיק כבר מס' ימים אבל הכאב והגעגוע קשים...ידוע לי שבמידה וזה יתגלה ההרס יהיה עצום וללא אפשרות לתיקון או לגישור כל שהוא אבל הרצון להיות איתה לראות אותה לדבר איתה הוא עצווום...גם אני והיא כמובן נשואים עם ילדים. ..איך אפשר להתגבר??איך אפשר לעבור את המשוכה הזאת....אשמח לדעתך בעניין

אני מאוהב באשתו של החבר הכי טוב שלי..:-(( ירון
25 נובמבר 2014, 18:58
זהו מאבק פנימי בתוך המוח שלך, בין החיפוש של עונג לבין ההגיון דורית כהן
02 דצמבר 2014, 09:03
Re: היי דורית ירון
20 אפריל 2015, 14:17
ממליצה לחשוף במידה מסויימת את מה שקורה דורית כהן
21 אפריל 2015, 14:28
Re: ירון
27 אפריל 2015, 09:43
Re: אתה תהרוס לך את החיים אבי
28 ינואר 2020, 21:46