אני מאוהב באשתו של החבר הכי טוב שלי..:-((

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: היי דורית

הודעהעל ידי ירון » 20 אפריל 2015, 14:17

היי דורית

אווווף מה עושים ? אנחנו כבר המון זמן בקשר לא קורה בנינו כלים פיזית אבל המשיכה והאהבה אמיתיים הרצון לדבר לראות אחד את השניה מטורף אנחנו כל הזמן בנתקים ותמיד חוזרים לדבר אחד עם השניה.אנחנו יכולים לדבר שעות ובאמת אוהבים אחד את השניה,היא סובלת מיסורי מצפון מטורפים ומאוד קשה לנו אנחנו תמיד נפגשים באירועים חברתיים אי אפשר להתחמק מיזה.
לא קל,לא לי ולא לה עכשיו היא התפרקה לי לגמרי ואנחנו שוב בנתק,,אני קרוע ברמות מטורפות ויודע שגם היא...איך אפשר להילחם בזה זה כמו מלחמה אבודה,אני תמיד נותן לה את החופש בנתק לא מציק לה ולא מפריע לה אבל תמיד חוזרים לדבר..אני מקווה שאולי הפעם אולי הפעם היא תהיה חזקה ואולי זה יגמר.אבל אלוהים אלוהים זה כאב בלתי נסבל....בלתי נתפס

אני מאוהב באשתו של החבר הכי טוב שלי..:-(( ירון
25 נובמבר 2014, 18:58
זהו מאבק פנימי בתוך המוח שלך, בין החיפוש של עונג לבין ההגיון דורית כהן
02 דצמבר 2014, 09:03
Re: היי דורית ירון
20 אפריל 2015, 14:17
ממליצה לחשוף במידה מסויימת את מה שקורה דורית כהן
21 אפריל 2015, 14:28
Re: ירון
27 אפריל 2015, 09:43
Re: אתה תהרוס לך את החיים אבי
28 ינואר 2020, 21:46