עברו חודשיים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

עברו חודשיים

הודעהעל ידי אייבי » 21 יולי 2021, 09:59

בוקר טוב

תודה על ההתעניינות והדאגה של כולכם.
חודשיים לא קלים, בלשון המעטה.
לא הצטיידתי באג'נדות חזקות לדרך כמו: הוא מניפולטור, הוא יחליף תמיד ריגוש בריגוש, הדבר היחיד שהיה לי זה סבל שהיה כבר בלתי נסבל.
זה תהליך לא פשוט. להבין שצריך לשחרר. להבין שהצד השני לא היה במקום שלך.
זה כואב יומיום. הפגיעה, ההבנה של הדברים.
במקביל, יש יותר רגיעה. לא בחודש הראשון.
יותר נחמד לי עם בעלי. מבלה איתו יותר.
מבלה עם הילדים המהממים שלי יותר.
אין לי עדיין תובנות גדולות או חוסן. עד כמה שזה מעוות - נפגעתי.
הוא כתב לי לפני 3 שבועות כמה קשה לו. זה נגמר בפיצוץ וטונים צורמים בהתכתבות. שהבהירו שזה סופי. וזה בסדר.
אני לא אדם של אמצע. טוטאלית בהכל. לטוב ולרע. פה היה רע מאוד
קוראת פה הרבה. הרבה אחורה על סיפורים אחרים. דברים שעדי כתבה ולא יכולתי להסתכל עליהם. דברים שתמר כתבה ושאחד כתב. קוראת את שכתב צריך עצה. אני עדיין לא מסכימה שאדם שבוחר בבית אוהב את אשתו יותר מהמאהבת אלא זה מגיע עם עוד הרבה דברים ואפשר להרגיש בודד ונוח בתוך הקיים. היום, אני מבינה יותר. את הקשר שלו לבית.
את הביטול הטוטאלי של עצמי. לא הסתכלתי בכלל מה מתאים לי. את היכולת המאוד צרה לראות מי הוא במסגרת הקשר. לא כי אי אפשר היה, אלא כי זה מה שהוא אפשר. ואני המשכתי להתלונן והתיישרתי לקו שלו.
התאהבות בתוך בועה. וזה עצוב. זה עצוב להתפכח
ביג תמיד אמר שהוא יודע שאני אוהבת אותו וקשה לי בבית, למה? כי הוא יודע איך הוא מרגיש וזה לא יכול להיות שונה.
היום אני יודעת שזה לאו דווקא נכון. היינו במקומות שונים.
אין יום שעובר ללא דמעות. הגעגוע למישהו שרציתי כחבר
הריק..... ואין לי בעיה למלא אותו - אבל לא תמיד יש לי את הכוחות.
לא יודעת לאן יובילו הדברים. הלוואי שהייתי כבר יותר זקופה ומסתכלת עליו מלמעלה. עדיין לא שם
שתי מילים:
הראשונה - תודה לפורום הזה. הכוחות האדירים שקראו לי לצאת מאיפה שהייתי וכיום מי שבקשר איתי ומחזק בפרטי יומיום.
השני- רביטל - סליחה, אבל אני לא אעדן את הדברים.
מה את עושה לעצמך????
בגדול אמרת - אני חוזרת לצרוך סמים, אבל זה בשליטה. נראה לך? את חופרת לעצמך בור. כך אני רואה את הדברים. כמובן להחלטתך.

עברו חודשיים אייבי
21 יולי 2021, 09:59
Re: את על המסלול הנכון אייבי אליהו
21 יולי 2021, 15:51
Re: אייבי אהובה רק עוד קצת
24 יולי 2021, 14:02
Reרק עוד קצת ותכלת : אייבי
24 יולי 2021, 18:17
Re: אייבי יקרה רביטל
24 יולי 2021, 19:45
Re: לאייבי עדי שם בדוי
24 יולי 2021, 23:35