ניצול הזדמנויות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: לסול היקרה

הודעהעל ידי יעל » 04 אוקטובר 2021, 14:04

ממש מזעזע לשמוע.
מהתיאור שלך נשמע שבעלך מכור למין. אין לזה קשר אלייך, וזה לא משהו שיכולה להיות לך שליטה עליו. לצערי אני לא רואה מקום לשיקום.
אני במקומך הייתי עפה משם חזרה לארץ, בתקווה שיש לך משפחה וחברים פה שיכולים לתמוך בך.
אני לא יודעת מתי גילית. אני מתארת לעצמי שאת עדיין בשוק. ההבנה שהמציאות שונה כל כך מאיך שתפסת אותה היא מחרידה. וזה שילדת לא מזמן, בטח רק מעצים את זה. אפשר להחלים, אבל זה כנראה יקח זמן.
אני מבינה את השיקול של טובת הילדים, אבל גם לחיות בבית שבו הזוגיות נמצאת במצב כזה יכול להסב נזק. אני חושבת שקודם כל את צריכה לחזק את עצמך, כדי שתוכלי להיות חזקה עבורם. כמו בהנחיות הבטיחות בטיסה, שימי את מסיכת החמצן קודם כל עלייך.
ואני מסכימה עם העצה לטיפול בזום. את חייבת מישהו שילווה אותך בזה, שיעזור לך להיות רציונלית ולהבין השלכות בתוך סערת הרגשות.
אני חושבת שזה מדהים שאת בכלל מצליחה לתפקד במצב הבלתי אפשרי הזה. את כנראה אישה סופר חזקה. מקווה שתצאי מחוזקת גם מהמשבר הזה.

ניצול הזדמנויות סול
03 אוקטובר 2021, 13:30
Re: סול יקרה אייבי
03 אוקטובר 2021, 22:50
פסיכולו/ית בזום - דחוף!!! כן כן גם אני
04 אוקטובר 2021, 12:07
Re: סול
09 אוקטובר 2021, 10:50
שואלת מתוך סקרנות שואלת
04 אוקטובר 2021, 13:25
Re: סול
09 אוקטובר 2021, 11:02