אחרי עשר שנות זוגיות אשתי אומרת שהיא מרגישה אלי פחות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: מרגישה פחות

הודעהעל ידי דני ידעני » 26 אוקטובר 2022, 17:06

היה לי אותו דבר בדיוק, כולל סקס פעם באף פעם.....
דבר ראשון קח בחשבון שאם היא אומר לך את זה בקול אז זה מתבשל אצלה כבר הרבה יותר זמן... אתה בטוח עם מי היתה בחול ומה עשתה שם?

אם מדובר בבגידה אז אני מצטער, שום דבר לא יעזור לך להחזיר אותה אלייך, וככל שיותר תנסה כך הכבוד שלה כלפייך יקטן ותחושת המחנק שלה תעלה.

אם אתה בטוח שלא מדובר בבגידה וה עדיין לא שם אז הייתי מציע לך לנסות פשוט למצוא לך חיים משלך ולהפסיק ״לחזר״ אחריה בבית, לך לחדר כושר אחרי העבודה, תיפגש עם חברים, ופשוט תמצא לך עיסוקים שלא כוללים אותה, בשיחות איתה אל תיראה פגוע או כועס, תתנהג רגיל רק תתיחס אליה פחות, שובות קצרות ושטוחות בלי הרבה שאלות המשך וכו.... במקרה שלי גם חיכיתי בסבלנות אולי חודשיים עד הפעם הבאה שהיא רצתה סקס ואז נתתי לה תירוץ גנרי ״אני עייף, אולי מחר?״ וכמובן כשהגיע מחר לא יזמתי ולא עשיתי כלום- זה שיגע אותה ורק אז היא התחילה להתיחס , להרגיש יותר, יותר סקס וכו....

אחרי עשר שנות זוגיות אשתי אומרת שהיא מרגישה אלי פחות בולי
26 אוקטובר 2022, 10:13
Re: מרגישה פחות דני ידעני
26 אוקטובר 2022, 17:06
Re: סתוית
27 אוקטובר 2022, 09:21
Re: חיים שלמים בכמה שורות עם סימן שאלה. מאiר
29 אוקטובר 2022, 13:54

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]