אולי בפורום הזה אמצא תשובה מקורית לעניין המטריד-עזרו לי בבקש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

וואו נשמע מעולה, רמת אמינות: "בחירות פעם בארבע שנים"

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 03 נובמבר 2022, 22:05

כן, זה נשמע אמין לחלוטין. לכי על זה.
אם הוא משקר לך את תהיי האישה הראשונה בעולם ששיקרו לה, כי ידוע שגברים נשואים לא משקרים לגבי הסטטוס שלהם! זה יהיה תקדים מטורף, תוכלי לכתוב על כך ספר. לפני שאת חותמת על מקוריות הסיפור, אולי תעשי גוגל על גברים שמשקרים שהם פרודים, רק ליתר ביטחון.
אמנם בעלי סיפר לאישה אחרת שאנחנו פרודים, ישנים בחדרים נפרדים ומתכוונים להתגרש, וכל זאת בזמן שלא נפרדנו מעולם, אנחנו ישנים ביחד, שוכבים, הוא מזמין לנו חופשות והוא שולח לי הודעות ושירים עם אימוג'ים, ברוב הפעמים את אותן הודעות ואותן מילים בדיוק שהוא שולח לה, כי אם כבר הוא התאמץ להיות שנון/רומנטי, למה לעבוד קשה פעמיים? אבל אני בטוחההה שהוא היוצא מן הכלל!
גם בטח את יכולה לדעת מה הוא עושה בבית שלו ואיפה הוא ישן ועם מי. עם מי הוא יצא ולאן הוא נסע... בטח.
אמנם תוכלי לקרוא כאן סיפורים על גברים שביימו חיפוש דירה, ואפילו ביימו מציאת דירה ואפילו ביימו מעבר לדירה בנפרד - שלא הייתה ולא נבראה, אבל אני בטוחה שזה לא יהיה המקרה שלך.
ואין צורך לחפש מה הסיבה שהם כבר שנים "פרודים" אבל לא עוזבים את התחת אחד של השני. ברור שזאת סיבה סתמית, ושהוא לא עזב עד היום וחי כמו כלב מסכן שניםםם מבחירה חופשית.
אני ממש מאמינה שאת, ורק את, יחידת הסגולה שתגרום לו לעזוב את הכל.
ואל תדאגי בכלל, אם הוא אי פעם יגיד לאשתו שהוא רוצה להתגרש, אני בטוחה שלא יתחיל מסע ארוך ומתיש של הצלת הזוגיות, טיפול זוגי, התלבטויות, בכי וחרטה והצ'אנס שהוא חייב לתת לבית וכל זה. ואני בטוחה שזה לא יקרה, כי אני בטוחה שהוא לא יגיד לאשתו שהוא רוצה להתגרש.
אם לסכם: את חייבת ללכת על זה! הלב שלך לא משקר! כל הרגשות אמיתיים וחד פעמיים, הוא נשמע מציאה, אל תפסידי אותו.

אולי בפורום הזה אמצא תשובה מקורית לעניין המטריד-עזרו לי בבקש אושרת
03 נובמבר 2022, 10:11
Re: שימי דד ליין יעל 2.0
03 נובמבר 2022, 12:41
על זה אמרו חז"ל סתם אחד
03 נובמבר 2022, 15:25
וואו נשמע מעולה, רמת אמינות: "בחירות פעם בארבע שנים" עדי שם בדוי
03 נובמבר 2022, 22:05
Re: חחח עדי... אהבתי, גדול! מאiר
03 נובמבר 2022, 22:27
Re: לאושרת מבינה
03 נובמבר 2022, 23:44