מחשבות על האקס

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

מחשבות על האקס

הודעהעל ידי מדוכדכת » 12 נובמבר 2022, 22:25

היי לכולם,
נעזרתי בפורום המיוחד הזה גם פעם.
הייתי בקשר של 4 שנים (עד גיל 24.5) עם אדם מקסים ומיוחד. היינו חברים הכי טובים והרגשתי שהוא נפש תאומה שלי אבל היו בעיות במשיכה המינית מצידי ולאחר הרבה התחבטויות ,שיחות ומחשבות סיימנו את הקשר (בדחיפה שלי אך עם הבנה והסכמה מצידו).
מאז הספקתי לחוות קשר קצר ועוד קשר נוכחי שאני בו כמעט שנה. קשר שיש בו אהבה ומשיכה, וגם דברים שטעונים שיפור כמו תקשורת וגישור על השוני בינינו. לפני מס' חודשים האקס התארס והרגשתי שנפלו השמיים. מאז אני חושבת על כך בתדירות משתנה, עולה לי צביטה מתסכלת של "מה היה אם" ומחשבות שאולי פספסתי, אולי היה צריך להילחם בעוד דרך. ברור לי שבסוף אנחנו עושים אידיאליזציה ורומנטיזציה לקשרים וזוכרים בצורה מזוקקת את הטוב.. ועדיין קשה.
אני ממשיכה לעבוד ולשפר את הקשר הנוכחי , שאני מאמינה שאני בו מסיבה ומחיבור שיש בו ייחוד ועדיין מרגישה מפוצלת במחשבה, מרגישה שהמוח שלי נודד ושיש בי המון געגוע לאקס (במיוחד ברמת הבן אדם שהוא ומה שהיווה בשבילי גם בלי קשר לכך שהיה במשבצת של קשר רומנטי).
אשמח לעצה, חיזוק, שיתוף מנסיונכם או כל דבר שעולה בראשכם

מחשבות על האקס מדוכדכת
12 נובמבר 2022, 22:25
Re: מבינה
12 נובמבר 2022, 23:14
Re: דנית
13 נובמבר 2022, 10:35

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]