אי התאמה מינית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

אי התאמה מינית

הודעהעל ידי דנה » 24 נובמבר 2022, 11:38

היי דורית.
אני ובן הזוג שלי 4 שנים ביחד, לאחרונה עברנו לגור אחד עם השנייה.
הוא החבר הכי טוב שלי, הוא תומך, מכיל, אוהב, מפנק, הכל. הזוגיות שלנו מדהימה, חוץ מהסקס. 
יש ביננו פערים מיניים מבחינת התפיסה- אני מאוד מאוד מינית, הוא כמעט ובכלל לא. בלי קשר אליי. 
מבחינתו התפיסה המינית מונעת מרגש, הוא מסוגל לשכב רק עם מישהי שהוא אוהב (גם בהתחלה אצלנו זה לקח חודשיים-שלוש עד ששכבנו, עד שהוא התחיל להרגיש שהוא אוהב אותי). לי לעומת זאת היו סטוצים, יזיזים ויש לי ניסיון מיני עשיר. 
לצערי, נדירות הפעמים שאני יוצאת מסופקת מהמין ביננו... בין אם זה מבחינת האורך (גומר מהר) ובין אם זה מבחינת סוג המין (אני אוהבת פרוע והוא מאוד מתון ואוהב) ובין אם זה תדירות הסקס (אני, שרוצה כמה פעמים ביום והוא, שקצת בשביל לרצות אותי ולנסות למצוא את האמצע שוכב איתי בערך פעם ביומיים).
הלכנו ליועצת מינית שעזרה לי להבין בעיה אישית שיש לי, אבל לא פתרה את הבעיה הזוגית שלנו. 
אני נמצאת בנקודה שאני מרגישה שזה או לוותר על הזוגיות הכי מדהימה שיכולה להיות לי, על חצי מהחיים שלי (מדברים גם כבר על חתונה, ילדים וכו'), לבין לוותר על המיניות שלי. 
הוא מבחינתו מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי לנסות לשפר את זה, כולל ללכת לטיפול אישי ולנסות לעורר את המיניות והתשוקה שלו, אבל אני מרגישה שאני נכנסת לדיכאון מיני, אני מאוד נמשכת אליו ומאוד אוהבת אותו ואני מפחדת, פשוט מפחדת. האם לדעתך אפשר לשפר את רצון המיניות לגבר? 
תודה. 

אי התאמה מינית דנה
24 נובמבר 2022, 11:38
Re: קצת קשה לתקן פה מה שטיפול פרונטלי לא פתר מאiר
24 נובמבר 2022, 20:05

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]