בדמעות אני כותב לך

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בדמעות אני כותב לך

הודעהעל ידי פלוני » 21 ינואר 2016, 19:01

שלום רב
אני נשוי כ7 שנים צעיר מבת זוגתי ב6 שנים ואב ל2 ילדים
הבעיה היחידה שלי בקשר הוא שאשתי חושבת שההורים שלי נגדה,זה מתבטא בזה שהם מקנאים שנקנה דירה משלנו
זה מתבטא בזה שאמא או אבא שלי זורקים לה איזו מילה והיא ניפגעת 
זה קשה כל כך כי ההורים שלי אנשים טובים.
הם לא יודעים למה היא לא באה לבקר אותם למה היא שונאת אותם
אבל הם מרגישים כי אנחנו לא מבקרים אותם אולי פעמיים בשנה
ההורים שלי מאוד רוצים לראות אותי ואת הנכדים שלהם והם לא רואים
לאחרונה אשתי אמרה לי שההורים שלי הורסים לי את המשפחה בכך שאני מקשיב להם
עכשיו אני יסביר,הכל בראש שלה אני עושה מה שאניי רוצה
ההורים שלי כל הזמן אומרים אל תלחץ עליה אם היא לא רוצה שלא תבוא העיקר שאני ואשתי לא נתווכח
מצד שני אשתי גם לא מעוניינת שהילדים יבקרו אותם כי מבחינתה הורים שפגעו באמא לא צריכים לראות תנכדים לעולם.
לדוגמא אני רוצה לעשות הסבה מקצועית היא ישר כעסה עליי שלא התייעצתי איתה והאשימה את הוריי שייעצו לי את זה
אבל הם בכלל לא ייעצו לי הם ידעו בדיוק כמוה רק אחרי שנרשמתי
או לדוגמא אני רוצה לקנות אוטו שוב ההורים שלי הכניסו לי לראש לקנות אוטו וזה ממש לא נכון הם בכלל לא יודעים
אבל כנשאלתי על ידי אשתי למה לי לקנות אוטו אמרתי שאני בסך הכל רוצה לבקר תהורים שלי ואת המשפחה שלי
וישר היא תוקפת אותי שכל הזמן מה שחשוב לי זה המשפחה שלי.
או.קיי הבנתי היא שונאת תהורים שלי מובן
אבל כשהיא עשתה תואר ואני שילמתי לא התייעצנו היא פשוט עשתה
כשהיא פוטרה מהעבודה ורצתה לעשות הפסקה כדי לשמור על הילד שהיה אז פעוט הבנתי לגמרי
למרות שהמנוחה הזאת נמשכה כ5 שנים ובאמת שלא היה מפריע לי לולא הייתה כועסת עליי ועל המשפחה שלי
אפילו שהילדה שלי רוצה לדבר עם אמא שלי ישר היא אומרת לה לא "לא מגיע להם"
וכמובן שהיא מאשימה אותי שאני מכניס לראש של הילדה לדבר איתה בטלפון
בקיצור אני ממש ממש אבל ממש לא יודע מה לעשות
ניסיתי להגיד לה שאני רוצה ייעוץ זוגי והיא אומרת שהיא לא רוצה כי אכפת להם רק מהכסף
והיא מאמינה שאנחנו צריכים לפתור את הבעיות בעצמנו רק שזה לא קורה בפועל
מבחינתה הבעיה נפתרת כי אני מחכה שנה או שנה וחצי שיבוא ממנה רצון לפיוס לבקר תמשפחה שלי אבל לא
וגם אם אני מתכנן שיהיה לה חודש טוב כדי שהיא תגיד לי בוא להורים שלך אז אוקיי אני מוציא אותה ל4 ימים לבית מלון
היא שמחה היא מאושרת אני קונה לה דברים עד לרגע שאגיד בואי נבקר תהורים שלי....אז פיצוץ
אז ייעוץ זוגי היא לא רוצה למרות שאני מאוד רוצה
אז היא אומרת שאני דפוק ושאני צריך פסיכיאטר וליהיות מטופל בכדורים
ואני אומר לה אבל למה את מעליבה אותי למה את מקללת אותי ואז היא עונה כי אתה מעצבן אותי
תקשיבי אני ממש מודאג כי אני לא רוצה להתגרש
אבל לפעמים אני במהלך שהיא צורחת עליי אומר לה שאם נגיע למצב של פירוק וחלילה נתגרש אז גם ככה ההורים שלי יראו את הילדים פעמיים בשבוע ואחת לשבועיים ישארו לישון אצלם שישישבת כי מן הסתם אגור אצלהם
ואז היא אומרת שאני מאיים עליה
ואני אומר לעזאזל!!!!אני מאיים?
אני מאויים!
כבר 7 שנים אני מאויים!
ואני אומר לה יום אחד את תהי סבתא בעצמך ככה היית רוצה שהכלה שלך או החתן שלך יעשו לך?
והיא בטוחה שלה זה לא יקרה והיא שוב אומרת שאני מאיים עליה.
ועכשיו אני צריך לבחור בינה לבין ההורים שלי
זה מוציא אותי מדעתי
ואני אדם מאוד רגוע מאוד שליו לא מקלל לא מרים ידיים 
והיא  בכל זאת מצליחה להוציא אותי מדעתי כי אני לא מצליח להגיע אליה
לגעת בה 
מה בסך הכל אני מבקש...?שנבקר את הוריי פעם בשבוע או שבועיים
לא ציינתי זאת אבל לי אין בעיה אםם הוריה נכון אני לא והם חלוקים בדעותינו אבל בחיים לא אמנע או אגיד לילדיי שהם חארות ושלא יתקרבו אליהם מהסיבה שאני מכבד את אשתי ואת הילדים וגם אותם.
ותמיד אומר לה תסתכלי עליי אני לא תמיד מסכים עם הורייך ולא כל מילה שאומרים לי אני נעלב לוקח תילדים ומנתק קשרים
אני להפך שותק מפנים סך הכל הורים של אשתי ואין מה לעשות
ואז היא יורדת עליי כמה שאני דפוק ושאני חושב שאני גאון ושאני משוויץ ובלה בלה 
ושוב אני מאוד רוצה ייעוץ זוגי שרק יקרב אותנו למשפחה שלי גם כי אני חושב שגם ההורים שלי צריכים את זה וגם הילדים שלי
למה שלילדים שלי יהיה רק סבא וסבתא אחד?זה לא ש2 מתו(מה ש נראה יקרה הם לא צעירים)
וזהו אני בבעיה כי המטרה שלי של היעוץ זוגי זה רק שהיא תקבל את משפחתי או לחלופין תיתן לי ולילדים ליהיות איתם קצת
ובתמורה אתן לה הכל אוותר על הכל אפילו אמרתי לה אני מוכן לעבוד ב2 עבודות במקומך רק תגידי כן
היא לא מודעת לזה כמה שהיא פוגעת בי בזה שההורים שלי לא רואים תילדים שלנו
"כנראה שעשיתי משהו טוב בחיים שלי שהכרתי מישהי כמוה"זה המשפט שאמרתי לכולם בשנה הראשונה שהכרנו מלבד לה.
היום לאחר 7 שנות נישואים אני אוהב אותה יותר
אבל איך איך לעזאזל אפשר לבקש ממישהו לבחור בינה לבין ההורים שלי?
אשמח אם את חושבת שיהיה פתרון למצב שלנו כי אני חושש בצער שהפתרון היחידי זה או לסבול ולהשאר במצב הזה
או להתגרש(מה שאני מאוד לא רוצה) או שאמות מצער 

בדמעות אני כותב לך פלוני
21 ינואר 2016, 19:01
גם לא שוויוני וגם לא באמת אוהבת אותך דורית כהן
24 ינואר 2016, 04:06
Re: תתגרש לפני שזה יגמר רע אחי היקר
11 ספטמבר 2019, 01:46

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]