פרק ב במשבר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

פרק ב במשבר

הודעהעל ידי שמש » 16 פברואר 2017, 16:05

דורית שלום,
ראשית סליחה על המגילה....
אני גרושה כשנתיים וחצי +2, לפני כשנה וחצי פגשתי גבר מקסים, גרוש+2. כשנפגשנו הוא היה במצב נפשי ורגשי גרוע מכיוון והגירושין היו טריים ודאי נכפו עליו. למרות שהמצב בינו לבין גרושתו היה גרוע והם היו פרודים כשנה לפני, הוא עדיין קיווה לשקם בשביל הילדים.
במהלך השנה וחצי שלנו יחד, היחסים בינינו היו טובים מאד, הילדים הסתדרו, אנחנו פיתחנו סוג של חברות בנוסף לזוגיות. טיילנו, בילינו, דיברנו על הכל. לדבריו הענקתי לו את כל מה שלא היה לו כל השנים בשום מערכת יחסים שהיתה לו בעבר.
הוא מצידו טיפוס מאד מאופק, לא מראה או מביע רגש או אהבה וגם לא אומר. לי זה גרם לתחושות של ריחוק וספקות באהבה שלו אלי. הוא טוען שאוהב אבל לא מסוגל להראות, לי זה לא היה מובן מאליו. גם מבחינת אינטימיות, הוא יכל לעבור ימים שלמים מבלי לגעת בי, למרות שהיינו מתראים פעמיים בשבוע בלבד. בימים שלא היינו מתראים, היתה נוצרת תחושה של ריחוק מצידו ולאו דווקא געגוע. הצעתי שנלך לייעוץ על מנת שלא נאבד אחד את השנייה. הוא פנה לפסיכולוגית שלו והיא טענה שהוא צריך לעשות שיעורי בית עם עצמו לפני שאנחנו באים. טענה שאולי הוא לא מתגעגע כי אין שם כלום. גרמה לו לפקפק ברגשות שלו כלפי.
חשוב לי לציין כשאנחנו מבלים יחד הכל מושלם. מערכת היחסים שלנו אף פעם לא ידעה חיכוכים ומריבות מלבד הצורך שלי בקצת יחס מצידו.
אחרי השיחה שלו עם הפסיכולוגית הוא החליט שהוא צריך קצת זמן לחשוב עם עצמו, לי לא היתה ברירה אלא לתת לו. וכרגע אנחנו בנתק טוטאלי .
קשה לי עם המחשבה שאחרי שנה וחצי של זוגיות שלמה לגמרי, הוא בוחר למחוק אותי לגמרי מהחיים שלו. ללא שום סיבה בעצם.
מה בעצם קורה פה?

פרק ב במשבר שמש
16 פברואר 2017, 16:05
היי, דורית, אשמח לתגובתך שמש
19 פברואר 2017, 07:34
הקשר שלכם צמוד מדי לגירושים שלו דורית כהן
25 פברואר 2017, 05:12
Re: פרידה- מה עם הילדים? דנה
06 אוקטובר 2019, 17:12
Re: פרידה- מה עם הילדים? דנה
06 אוקטובר 2019, 17:30

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"