אשמח לחוכמת ההמון

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

אשמח לחוכמת ההמון

הודעהעל ידי נואשת קשות » 19 מרץ 2021, 15:50

שלום לכולם אשמח להתייעץ
אני נשואה עם שלושה ילדים עדיין נחשבת צעירה. חושבת שאני נראית טוב ובעלת ביטחון עצמי ככה גם אחרים רואים אותי. ולמה אני מספרת את זה? כי אני בבית אני מרגישה במשטר ואומללה.
בעלי לעולם לא הרים עלי יד אבל מאיים באלימות פיזית הרבה. תחושה של בריונות. מתעצבן עלי כשאני מאחרת. לא מאפשר לי לצאת וזה לא נובע מקנאה זה נובע מחוסר רצון שלו להתמודד עם הילדים. על אף שהם ישנים אם הם יתעוררו שאהיה בבית והוא יוכל לנוח. הוא חושב שאני צריכה לתת יותר בדעה הפרימיטיבית שאמא תמיד צריכה לתת יותר מאבא. זה מה שהוא טוען.
בכל מקרה אני לא יוצאת כמעט בכלל אולי הולכת לחברה בניין ליד וגם אז קורא לי לחזור אם צריך. אם הלכתי בערב לקוסטיקאית הוא סופר לי את זה כיציאה וכבילוי.
אני מרגישה בכלא. הילדים שלי קטנים וחשוב לי שיגדלו בטוב אבל אני הולכת ונכנסת לדיכאון.
מרגישה ששולל את החופש שלי.
נכון לא הרים עליי יד אבל זה שאני לא יכולה לצאת מהבית כי קשה לו עם הילדים זה חונק אותי.
אין בי אהבה אליו אלא כבוד לאבא של הילדים וזה הכל. גם לא משיכה גדולה.
לא היינו בטיפול זוגי אבל מוכנה לנסות לטובת הילדים. אני כרגע ממש לא רואה איך אני יכולה להתאהב בו מחדש בייחוד שמעולם לא באמת היה אהבת חיי.
מה דעתכם שווה ייעוץ זוגי? יש מה לעשות או אבוד? מפחדת לאבד את שנותיי היפות.

אשמח לחוכמת ההמון נואשת קשות
19 מרץ 2021, 15:50
Re: נואשת קשות מישהו
19 מרץ 2021, 16:49
Re: רחל
19 מרץ 2021, 17:13
Re: נואשת יקרה רביטל
19 מרץ 2021, 17:49
Re: נואשת יקרה, אין לזוגיות כזו תוחלת המזהיר מגיב ומזהיר
19 מרץ 2021, 18:07
Re: לנואשת יעל
20 מרץ 2021, 10:18