פסיכולוגית יקרה ומסקרנת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

Re: שבוע טוב פסיכולוגית יקרה

הודעהעל ידי אליהו » 12 יוני 2021, 23:33

ראשית תודה על המחמאה אבל ההגינות מחייבת להודות שמי שקורא כאן יש לו יתרון גדול על הפסיכולוגית שלך. אנחנו מקבלים את הפסיכולוגית שלנו נטולת פילטרים, בחסות האנונימיות ובהיעדר בן הזוג הקשוב לצידך את מרגישה חופשי לדבר את עצמך.
וזה נפלא כי אפשר עדיין לחוש בחלומות פועמים תחת מכסה האבק ואת המבט שעדיין מופנה לעבר הפסגות הגבוהות.
אם לסכם יש לנו כאן 2 יתרונות:
1. אנחנו יודעים פרטים שהמטפלת לא נחשפה אליהם( הרומן, החלומות)
2. את מדברת כאן הרבה יותר בחופשיות

נקודה חשובה שכן הייתי רוצה לציין שקצת תומכת באמור:
חלק משמעותי בגיוס קשב ורצון לתהליך זוגי נעוץ גם במטפל, באמונה שלו כי עומד לפניו זוג מיוחד, שזכות עבורו להיות שותף בתהליך החיים היפים הללו וממש בא לו להתחיל בצעידה הקצרה והמשותפת.
הרושם המתקבל אצלי הוא שהיא ראתה בכם זוג שבע ומשעמם הלוקה בבעיות תקשורת בנאליות כתוצאה מהזנחה ארוכת שנים. זה נשמע כאילו לא ממש עשיתם לה את זה והוא לא ממש מצאה כי לא ממש התחברה למה בכלל מחפשים. אולי. את כאשת מקצוען תדעי אם אני צודק אחרי הכל אני רק צנסה לפרש השתקפות. בנוסף סליחה מראש מכל חסידי הפאסון המקצועי אני כן מאמין באנושיות ואכפתיות.
בכל אופן גברת צריך להעלות את בעלך לפחות כנוסע לטיסה שלך, אם הוא ימשיך להיות משקולת לא תצליחו להמריא. אולי הכי נכון להתייעץ בכלל עם נילס אולגרסון?

פסיכולוגית יקרה ומסקרנת אליהו
30 מאי 2021, 12:43
Re: שבוע טוב פסיכולוגית יקרה אליהו
12 יוני 2021, 23:33
אליהו גרמת לי להזיל דמעה פסיכולוגית
07 יוני 2021, 21:34
Re: פסיכולוגית יקרה אנו מנסה לא לעשות את הטעות הקלאסית אליהו
06 יוני 2021, 13:27
Re: פסיכולוגית , אייבי תמר
05 יוני 2021, 10:17
אייבוש!!! פסיכולוגית
03 יוני 2021, 23:54