קשר מאוד בעייתי אלימות והריון

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: גבר מוכה

הודעהעל ידי גוני » 08 ינואר 2019, 21:51

הבעיה שזה מגיע לאלימות אני כמו גבר מוכה מפחד מה יקרה כל הזמן היא מדהימה אבל כל הזמן מנסה לשלוט על הכל כל אישה היא איום כל חברה כל דבר זה סיבה והיא לא רואה את המציאות אחותה התאומה יש בדיוק את אותה בעיה והתנהגות היא גם בקשר אלים של שלוש שנים כל הזמן לחיות על ביצים לפחד מה יקרה תמיד היתה לי תקווה שזה יכול להשתנות אבל קשה לי להאמין ואני כבר מרגיש כל כך רע מכל הדברים שהיא אמרה עלי ועל המשפחה שלי ושברה לי את הדברים ובעיקר שהיא ממש לא רואה את המציאות הכל דרמה וכעס והתפרצויות כעס ממש מסוכנות של אלימות פיזית ומילולית שיכול להמשך גם ימים וזה מאיימת שתלך למשטרה להמציא עלי דברים אני ממש מרגיש שזה נורא והיא כבר לא תעשה הפלה היא רק רוצה שאני אשאר ונראה לי שאין מה לעשות רק לא להיות יחד כמו שכולם אומרים לי לצערי אני מפחד שגם שיהיה ילד ההתנהגות שלה כלפי ולילד יהיו בעייתיים מאוד אבל זה כבר מה שיהיה יהיה ועכשיו אין לי מה לעשות וכן היא כמו אויב שלי בגלל הצורה שבה היא מתנהגת אלי חזרנו אחרי שלושה חודשים שלא היינו יחד לחודש והכל חזר תודה לכם 

קשר מאוד בעייתי אלימות והריון גוני מברזיל
05 ינואר 2019, 16:09
Re: קשר בלתי אפשרי שי שי
06 ינואר 2019, 06:14
Re: אשמח לשמוע עוד דעות בנושא גוני מברזיל
06 ינואר 2019, 23:32
בדוק גם את עצמך! אתה מציג אותה כמו אוייב... דורית כהן
07 ינואר 2019, 07:10
Re: גבר מוכה גוני
08 ינואר 2019, 21:51

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר