שקרים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שקרים

הודעהעל ידי דריה » 20 מרץ 2019, 05:34

שלומות
נשואים המון שנים. יש לבעלי אהבה ענקית לעיסויים ומתחילת נישואין הוא הולך כפי שגיליתי שנים אחרי .. הולך לעיסויים כי הוא אוהב זאת אך יש לו נטייה להסתיר ממני
העיסויים הם לא מיניים בעליל
לאחר מס שנים לא מבוטלות ראיתי שהוא מתעניין בטנטרה כי בזמנו היו לו קצת בעיה בשפיכה מוקדמת ביחסי מין וכך הגיע משיטוט באינטרנט לתחום הזה. אפילו ניסיתי ללכת איתו לכמה מפגשים וגם יזמתי בלי קשר ללכת לעיסוי זוגי ואף ארוטי עדין.
לא נתתי שום סיבה לאי פתיחות מצידי אלא דיברתי איתו שיהיה פתוח אלי ואפשר לעשות דברים מקסימים ביחד. 
אל לדאבוני הוא מפעם לפעם הולך ללא ידיעתי לעיסויים ומקפיד שלא אדע ואף מכחיש. למרות שאמר לי בזמנו שהוא כבר לא מתעניין בטנטרה הוא סקרן מטיבעו וראיתי התכתבות עם מעסה שהוא מתעניין בעיסוי טנטרי, יש לציין שכרגע מצב הכלכלי גרוע בבית אך גיליתי שהוא הלך לעיסוי טנטרי יומיים לפני יום הולדתי .. שם הוא הוציא כסף אך לקנות לי מתנה לא היה.. אני שבורה ממש ניפגעתי ממנו. וכמובן שהוא בכלל מכחיש שהוא היה בעיסוי כזה!! אבל אני ראיתי בנייד שלו וגם דיברתי עם המעסה!! מה עושים?? לא חסר לו כלום בבית מבחינת אישה יפה טובה מכילה פתוחה להתנסויות והוא בשלו!!!

שקרים דריה
20 מרץ 2019, 05:34
Re: דריה
24 מרץ 2019, 11:12
Re: זאת התמכרות שי שי
24 מרץ 2019, 13:28
26 מרץ 2019, 21:18
Re: מלאת אהבה
27 מרץ 2019, 09:06
27 מרץ 2019, 12:59