החזה שלי מונע ממני זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

החזה שלי מונע ממני זוגיות

הודעהעל ידי שטוחה » 13 אוקטובר 2020, 15:58

היי אני יודעת שזה נשמע קצת שטחי במיוחד הכותרת אבל מה אעשה זאת האמת משאני זוכרת את עמי אני בחורה די שטוחה ותמיד החברות היו צוחקות ומקניטות אותי על אף שאני מאוד יפה עוד מעט מתקרבת לגיל 26 ועדיין בתולה. כל כך שנאתי את הגוף ואת הרזון שלי במשך שנים כי אני גם יודעת שרוב הגברים לא אוהבים את זה שפשוט לא מסוגלת שמישהו יתקרב אליי ותיתכן פגיעה בעקב אכילס הזה שלי לכאורה אני שקלתי מספר פעמים אופציה של טיפול כירוגי אבל מלחיצים אותי הסיכונים אז כבר לא יודעת ומצד שני הייתי מעדיפה שמישהו יזרוק אותי או יפגע בי על עצם היותי בעלת שתלים ולא שטוחה.
כבר הגעתי לגיל שאני לא יודעת אם אי פעם אמצא את המישהו הזה שבאמת יאהב אותי ויש לי עוד חברה כמוני יפה ורזה וחבר שלה כל הזמן פוגע בה ומסתכל על אחרות עם חזה גדול במבטים פלרטטניים ואני יודעת שאותי זה פשוט ישבור ויגרום לי לבכות כי זה חלק בגוף שלי שאני לא מקבלת ולכן לא בא לי להכניס את עצמי לסביבה העויינת הזו שוב, שוב לדייטים שוב לחזור הביתה עם ביטחון עצמי ברצפה מבטיחה לעצמי שאני לא חוזרת שוב על הטעות ומקווה.
יצאתי ללא מעט דייטים ולצערי גם נפלתי על בחורים סטוציונרים או כאלו שהעירו לי על הרזון שלי כל הזמן וגרמו לי להרגיש מכוערת 
אני יודעת שזה נשמע רדוד פשוט מרגישה כבר שאתקע כך כל החיים ניסיתי לומר לעצמי שאמצא את האחד שממש יתלהב ממני ויהיה רציני ויראה את היופי שבי וזה לא קרה כבר לא מאמינה שיקרה בכלל ניסיתי אפילו לדבר עם פסיכולוג על הנושא והוא ביטל אותי ואמר שזה יבוא ושיש אנשים עם מקרים חמורים יותר בקיצור כותבת כאן מדם ליבי ועם דמעות שמציפות לי את העיניים הבחורות כמוני הרזות והשטוחות הן סתם פשרה לרוב כך זה לפחות מרגיש במדינה הזו החזה שלי מונע ממני זוגיות שטוחה
13 אוקטובר 2020, 15:58
Re: אחד
13 אוקטובר 2020, 16:40
Re: אחת
13 אוקטובר 2020, 18:02
Re: הגדלת חזה אחת אחרת
13 אוקטובר 2020, 18:19
דווקא בשנים האחרונות כולן מוציאות טת השתלים! סיליקון אאוט חז מישהי
13 אוקטובר 2020, 19:31
Re: אחת אחרת
13 אוקטובר 2020, 20:34
Re: מה גברים מעדיפים דנית
14 אוקטובר 2020, 03:20
Re: כשטוחה לשטוחה סתם מישהי
15 אוקטובר 2020, 22:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]