אהבה וחשק מיני

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.

אהבה וחשק מיני

הודעהעל ידי אלכסנדר » 21 פברואר 2021, 12:57

שלום,
אני ובת זוגתי בני 42 ביחסים כבר 3 שנים,
לאחרונה היא העלתה 17 קילו עודפים, אף על פי שהיא מנסה להיכנס למשטר דיאטה המוטיבציה שלה יודעת עליות ומורדות.
מקום העודף משקל שלה לא תפס מקום כלל בדינמיקה והאהבה היומיומית שלנו והיא לא טוענת אחרת אולם לאחרונה אני מרגיש ירידה משמעותית בחשק המיני עד למצב שאני לא מצליח ליצר זיקפה,בת הזוג שלי גם מרגישה בירידה בחשק והביצועים שלי כמאהב.
הגענו לשלב שהיא שאבה ממני בכח את המידע, עד שלבסוף נשברתי והודתי שעודף המשקל שלה מוריד את החשק המיני.
היא חוותה את זה כפגיעה עוצמתית בנשיות, באגו ואני אפילו לא אגזים אם אומר שהיא פרשה את זה כבגידה. הטענה שלה היא שאם אני נמשך אליה מינית פחות מהרגיל אז אני לא אוהב אותה באמת.
האם העובדה שאני מפריד בין האהבה אליה למה שקורה בין הסדינים הופכת אותי לאדם שלא באמת אוהב אותה? האם אני יכול לזייף זיקפה?

תודה

אהבה וחשק מיני אלכסנדר
21 פברואר 2021, 12:57
Re: עדי שם בדוי
21 פברואר 2021, 23:38
Re: אלכס
22 פברואר 2021, 08:29

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]