היא רוצה להפרד

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

היא רוצה להפרד

הודעהעל ידי רועי » 16 מאי 2019, 12:05

היי ,
אני וחברה שלי כמעט 3 שנים יחד.
לאחרונה היא מרגישה עצובה די הרבה.
אני שם תמיד כדי לתמוך ולהקשיב ולהכיל.
ביום האחרון היא לא ענתה לי לכמה שיחות וגם להודעות לא עשיתי מזה סיפור ואפילו לא התעצבנתי על זה.
כשהיא כן ענתה היא אמרה לי שהיא עצובה ושהיא לא ב"מוד" אמרתי לה מה קרה היא אמרה סתם אני עצובה , שאלתי אותה את רוצה לדבר לספר לי היא התעצבנה ואמרתי עזוב ונתקה לי .
עדיין הייתי סבלני, והשיחות חזרו על עצמן .
ב1 בלילה היא שאלה אותי אם אני ער ודיברנו בהודעות היא אמרה שהיא עצובה ולא יודעת למה , אני בתמימות שאלתי אולי זה הורמונים של המחזור (כן זה לא היה חכם ולא נכון להגיד את זה) לאחר מכן ישר התנצלתי על כך והיא אמרה שטעות שהיא דיברה איתי ושאני לא הבן אדם לדבר איתו בכלל ... ושאני אטום רגשית וכו...
אני הגבתי לה ואמרתי תה שאני כל היום שם בשבילה וכל היום אני כן סבלני וכן שומע וסופג את הכעסים עלי ואת הסינונים והניתוקים.
היא אמרה שאני לא העניין ומדובר בה ! ושהיא אמרה לי כבר שאם אני לא מסוגל להיות סבלני בתקופה הזאת אז שאני לא אשאר כי אני סתם פוגע בה... הסברתי לה שאני כן סבלני אבל כמו כל בן אדם לפעמים גם אני מאבד סבלנות .
היא לא מקבלת את זה , והיא חושבת לפרק את הקשר.
היא טוענת שאני לא בן אדם לשיחות האלה ושאני אטום רגשית וששאני רק פוגע בה ...
אני יודע שאם אעמוד על שלי שזה לא הולך ככה רק להתעצבן עלי ולהוציא עלי ולא להבין את הצד שלי זה יגמר.
ואם אני אוותר על כל זה ואקח את הזמן ואוותר על הצד שלי ואהיה ספיג יותר יכול להיות שזה ימשך .
השאלה שלי אם אני אמור לוותר על הצד שלי אם אני אמור להיות לגמרי שלה ולא להתייחס לזה שהיא מסננת אותי ואם היא מדברת איתי אז היא רק מחפשת אותי וכועסת עלי ...

היא רוצה להפרד רועי
16 מאי 2019, 12:05
Re: מריח לא טוב סתם
16 מאי 2019, 19:09
לבדוק את כישורי התקשורת שלך דורית כהן
19 מאי 2019, 05:44
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:37

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]