מוטרדת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מוטרדת

הודעהעל ידי מיטל » 13 אוגוסט 2019, 10:39

היי דורית, אודה לתגובתך האובייקטיבית וכן, תגובות של מגיבים נוספים תתקבלנה בברכה..

אני והארוס שלי ביחד כבר שנה וחצי..
התחלנו לצאת אחרי שיצאתי מקשר שבו נכוויתי מאוד בעבר. בקשר הקודם בגדו בי, זה שבר אותי ולקח זמן עד שהצלחתי להתגבר על כך ולהמשיך הלאה..

לארוס שלי יש ידידות שהיו לו עוד לפני הכרותי איתו.. 3-4 ידידות .עם חלקן מדבר בטלפון לעיתים דיי תכופות (לפחות פעם בכמה ימים אם לא יותר..). מאז שאנחנו ביחד הוא לא נפגש איתן. הוא אומר שאין לי מה לדאוג לגביהן, שאני יכולה לבדוק את הפלאפון שלו מתי שאני רוצה ושאין לו מה להסתיר ממני, שהוא לא יפגע בי.

ובכל זאת אני מודאגת, כי הוא מתקשר אליהן בדרך כלל כשאני לא לידו,  עם אחת מהן מדבר כשהוא יוצא לסיבוב עם הכלב ועוד...(על אף שהציע לי להקשיב לשיחות איתן או למפגשים איתן פעם או פעמיים כשהבין שזה מפריע לי..)
כשדברתי איתו על כך הוא הסביר שהוא תמיד מתקשר לאנשים כשהוא יוצא לסיבוב, לא מדבר רק איתן..זה הזמן שלו לחזור לשיחות שלא הספיק לעשות במהלך היום..
אני רוצה להאמין לו אבל קשה לי.
לאחרונה גם שמתי לב שבהיסטוריה במחשב שלו הוא מסתכל אחת לכמה ימים בפרופילים של אותן ידידות בפייסבוק..(הוא לא יודע על כך ולא יודעת אם גם נכון להגיד לו שהסתכלתי).

כל אלה גורמים לי להיות ממש מוטרדת. זה תקין? להציץ בפרופילים של ידידות ולשמור אתן על קשר? אני סתם חוששת? או שמא יש לי ממה... אני מאוד מפחדת וכבר לא סומכת על רגשותיי. כבר נפגעתי בעבר ולכן אני מאוד רגישה בנושאים הללו.

מוטרדת מיטל
13 אוגוסט 2019, 10:39
Re: טעות
14 אוגוסט 2019, 09:19
מסכימה עם "טעות" - את מגזימה... דורית כהן
15 אוגוסט 2019, 07:33

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]