קשר ארוך , לפני ואחרי גירושין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשר ארוך , לפני ואחרי גירושין

הודעהעל ידי דנה » 16 אוגוסט 2019, 04:21

שלום לדורית היקרה ולפורום המעולה
הסיפור שלי מוזר ואני מקווה שתצליחו להבין אותי
לפני עשר שנים בערך נישאתי. כמו מספר בחורות אחרות, לא הייתי מאוהבת או נמשכתי בטירוף לבעלי. הוא גם מגיע ממשפחה גרועה (בעיני)
לדעתי, התנהגותו שכללה נטייה ליזום ריבים, להאשים , להתנשא , לבקר ולעקוץ תרמה לכך
התחתנתי בעיקר כי הרגשתי די בודדה, פחדתי להישאר לבד וכו. גם ממש לא אהבתי לצאת לדייטים
בעלי היה (ונשאר) בחור מאוד נאה,חכם,נאמן, חרוץ ותמיד היה לנו על מה לדבר

נולדה לנו ילדה אחת מקסימה ומיוחדת.

התבנית הבסיסית של השפלה שמובילה לריב גדול שמוביל לדמעות ואח"כ התפייסות נמשכה לאורך כל השנים. פעמיים-שלוש בשבוע!

ניסיתי לגרום לכך שנלך לטיפול זוגי רציני אך מסיבות אלו ואחרות זה לא קרה
לפני כשנה וחצי המצב הגיע לנקודת רתיחה. מצד אחד המתחים בבית הגיעו לשיא, ומצד שני נוצרה סיטואציה משפחתית שאיפשרה לי להתגרש ביתר קלות עם פחות רגשות אשמה
פתחתי בהליך גירושין, אך הבהרתי לבעלי לנסיונות שיקום וחזרה, גם במהלך ההליך וגם אחריו.
שוב, למרבה הצער, לא הלכנו לטיפול זוגי
בחודשים שאחרי השלמת ההליך נשארנו בקשר שהוא מעבר לקשר רגיל של זוגות גרושים.
שנינו ניסינו לצאת עם אחרים, עם מעט מאוד הצלחה. ככל הידוע לי, הוא לא התקדם מעבר לדייט הראשון .
עם הזמן, התקרבנו מחדש והתחלנו לבלות יותר זמן זה במחימצתו של זה, כולל לינה ובילויים משותפים,  והוא בהחלט היה מעוניין ויוזם.
בחודשים האחרונים החלטתי החלטה מודעת להתעלות מעל עצמי ולנסות כמה שיותר לתת לו הרגשה טובה
אך לא יודעת למה, הוא התחיל להתרחק ולחזור לדפוסים ישנים של ריבים וקללות. אף טוען שלא יודע אם הוא רוצה להיות איתי. אתמול אפילו גיחך שאני אובססיבית לגביו. 
אני יודעת שאין לו מישהי אחרת.

אני מיואשת. יש מה לנסות

או הגיע הזמן להמשיך הלאה, עם כל הקושי של הבדידות והדייטים?

קשר ארוך , לפני ואחרי גירושין דנה
16 אוגוסט 2019, 04:21
Re: אאא
16 אוגוסט 2019, 13:43
Re: דנה
אתמול, 19:54
Re: אאא
היום, 07:02

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]