רשתות חברתיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

רשתות חברתיות

הודעהעל ידי אחת » 15 ינואר 2020, 11:37

שלום רב דורית,

אנחנו בגילאי 30+, מאורסים..
בעבר התגלה לי כן בן זוגי נובר לא מעט בתמונות של ידידות שלו בפייסבוק. בין היתר תמונות חושפניות. דברתי איתו על כך לאחר ששמתי לב שחלק מהן הוא גם נוטה לסמן בלייק.
אמר שיפסיק. מאז שדברנו הוא כמובן הבין שהסתכלתי, שמתי לב שהוא החל במחיקת ההסטוריה שלו במחשב.
 עברה חצי שנה..אינני נוטה לחטט, אבל עניין אותי לדעת האם אמצא שוב דברים דומים או שמא באמת הפסיק מאז השיחה.
ושוב, גיליתי שהוא מסתכל על תמונות של חברות שלו בפייסבוק- תמונות שלו עם ידידות, ואף חיפש תמונות חושפניות של אחת הבחורות בבגד ים.

אני תוהה האם זה לגיטימי בקשר זוגי, מדוע הוא מסתכל על ידידות אחרות ומחפש תמונות שלהן בבגד ים כשיש לו אותי? מה זה אומר? הוא נבר בתמונות שלה מן העבר, (גם כאלה של שניהם יחד) גם כאלה מלפני 6 שנים!

האם לדבר איתו על כך? אני באמת לא מבינה מדוע הוא עושה זאת ותוהה האם יש עוד דברים שעושה מאחוריי גבי.
האם זה אמור להטריד אותי?!

רשתות חברתיות אחת
15 ינואר 2020, 11:37

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]