בן 28 נמצא עם חברה מזה 7 שנים ההורים לוחצים עלי להתחתן

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לקחת פסק זמן

הודעהעל ידי דורית כהן » 01 יולי 2020, 06:47

נעם היקר, אם תתחתנו אני לא חושבת שהתחושות שאתה מתאר ייעלמו. ציינת בעייה של משיכה מינית נמוכה מתחילת הקשר הוותיק זה. זה רק יהיה יותר גרוע ועלול מאד לחבל באהבה שלכם. מאד יתכן שזאת הסיבה שאתה מרבה לפנטז על נשים אחרות. היית מאד צעיר בתחילת הקשר הזה ומן הסתם לא התנסית עם הרבה בנות זוג, וזה מאד מושך מצד אחד לצאת לחופשי, ומתסכל מצד שני להרגיש שאתה תקוע ונתון ללחצים של ההורים המבוגרים שלך ושל בת הזוג.
גם אני בעד לקיחת פסק זמן, למרות הסיכון שיש בכך. נקודה נוספת חשובה: בני אדם משתנים ומתפתחים. הצרכים של צעירים בגיל עשרים מאד שונים בגיל שלושים, ושוב משתנים בעשורים הבאים. ההחלטה להתחתן, ובייחוד להביא ילדים כובלת אותך אליה לכל החיים, (גם אם תתגרשו).
לכן פסק זמן של כמה חודשים הוא מאד חשוב בשלב הנוכחי.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

בן 28 נמצא עם חברה מזה 7 שנים ההורים לוחצים עלי להתחתן נועם
24 יוני 2020, 11:03
Re: יערה
29 יוני 2020, 06:52
מזהה פה מקרה של FOMO כן כן גם אני
29 יוני 2020, 10:39
לקחת פסק זמן דורית כהן
01 יולי 2020, 06:47

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"