סדנא לבניית זוגיות טובה

לצערנו לא לומדים התנהלות של מהי זוגיות טובה ובריאה בתור מקצוע בבית הספר. מזה שנים רבות קיים בארץ “בית ספר להורים” וזה חשוב ביותר, אבל אין בית ספר לשיפור הזוגיות וללימוד זוגיות טובה.

מהי זוגיות טובה

אני עובדת עם הרבה זוגות בגילאים שונים ובעלי וותק שונה בזוגיות. כמעט כולם מגיעים לטיפול הזוגי כבר במצב של משבר. האם ידעתם שהזוג הממוצע פונה לייעוץ זוגי רק 6 שנים אחרי שהופיעו הסימנים הראשונים לבעיות בזוגיות?!
אם מצרפים לנתון הזה את סטטיסטיקת הגירושין ההולכת ועולה, ניתן להבין שכמעט כל זוג עלול למצוא את עצמו במוקדם או במאוחר במשבר זוגי ממנו יהיה קשה להתרומם ולשקם את הזוגיות.

לכן, כמו שלוקחים חיסון נגד מחלות מדבקות כאשר נוסעים לארצות מסוכנות – מה דעתכם “לקחת חיסון נגד גירושין”? ככל שעושים זאת מוקדם יותר כאשר עדיין אוהבים – כך עדיף!

אני מזמינה אלי גם זוגות שאינם במשבר הנהנים מזוגיות טובה ורוצים להשתתף בסדנת זוגיות בסיסית. ניתן להתחיל בפגישה חד פעמית ולהרחיב למספר פגישות נוספות על מנת לקבל כלים נוספים לשמירה על זוגיות טובה ועל השינוי הבריא שנוצר במקום להיסחף אחורנית ע”י הרגלים רעים קודמים.

בסדנא לשיפור הזוגיות – בין אם פרטית רק לשניכם ובין אם מדובר בקבוצת זוגות – תלמדו כבר בפגישה הראשונה גישה בסיסית אשר תעזור לכם לנהל פערים ואי הסכמות, ולמצא את הדרך הנכונה להביע ולתקשר כלפי בן הזוג את הדברים החשובים לכם. רוב המשתתפים מדווחים על שיפור ניכר בתחושת הקירבה, האהבה והחופש כבר בימים הראשונים אחרי הפגישה.

בסדנת זוגיות טובה תקבלו “ערכת כלים” שתאפשר:

  • לשמור על יחסים של קירבה, חיבה וכבוד הדדי
  • להיפתח לעולם הפנימי של בן הזוג ולשתף את עולמך איתו
  • ללמוד לנהל שיחות טעונות מבלי לפוצץ אותן ולהישאר אוהבים תוך כדי
  • ללמוד להגיע לפתרונות גם במצבים תקועים של מבוי סתום.
  • לחזק ולשמר את החלקים החיוביים של יחסיכם.

אשמח לפגוש אתכם ולעבוד איתכם!

ניתן להגיע אלי לסדנת זוגיות פרטית לזוג אחד או לסדנא קבוצת זוגות (במחיר מוזל). אפשר להתארגן כקבוצת חברים – בין 3 ל 6 זוגות ולהזמין אותי לסדנא שתאורגן על ידיכם. כי לכולם מגיעה זוגיות טובה ובריאה.